Oferta

Szeroka oferta oraz wysoka jakość


lakierowanie szkła, lacobel

Firma Color Glass dostarcza innowacyjne rozwiązania w zakresie profesjonalnego lakierowania szkła na dowolny kolor. W naszej ofercie znajdziecie Państwo malowanie szkła,lakierowanie paneli kuchennych, malowanie szyb do zabudowy hartowanych oraz inne usługi związane z malowaniem szkła. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do małych, średnich a także dużych firm szklarskich. Mając do dyspozycji dość duże moce przerobowe, możemy malować szklane panele o dużych gabarytach i szyby zwykłe i hartowane. Możemy Państwu zapewnić bardzo atrakcyjne opcje współpracy, niezwykle szybkie terminy realizacji zamówień, a przede wszystkim konkurencyjne ceny!

W branży malowania szkła(lacobel) działamy od kilkunastu lat. W tym okresie, stworzyliśmy własne techniki i receptury farbowe, które pozwalają na większą twardość i przyczepność lakieru i farby do malowanego szkła. Nasze mocne strony to wiedza i doświadczenie pracowników, którzy ciągle podnoszą kwalifikacje zawodowe w zakresie malowania i lakierowania szkła. Serdecznie zapraszamy do współpracy:

  • zakłady szklarskie,
  • hartownie szkła,
  • firmy produkujące i montujące szkło lakierowane.

Nowoczesna architektura wnętrz coraz chętniej wykorzystuje malowane i lakierowane szkło jako materiał dekoracji wnętrz. Począwszy od niewielkich elementów dekoracyji oraz mebli, przez wyposażenie wnętrz, szklane ścianki działowe i ozdoby ścienne, czy wreszcie wielkogabarytowe szkło zabezpieczające jak barierki, balustrady, szyby w windach, szklane schody, podłogi, przejścia i podesty. Bardzo często znajduje zastosowanie w elewacjach jako przeszklenie fasad budynków przy drugiej skórze, lub też obiektach szklanych, gdzie spełnia jeszcze dodatkową funkcję -szkło malowane chroni przed słońcem. Olbrzymia ilość kombinacji, kształtów i barw(również metaliczne, perłowa biel i inne...), a także wielkie gabaryty dają wiele możliwości dostosowania szkła malowanego do oczekiwań klienta.